zabawki edukacyjne dla dzieci

Siostra kupuje mojemu synowi najlepsze zabawki edukacyjne dla dzieci

Poprosiłam siostrę o zostanie mamą chrzestną u mojej córki. Moja córka ma urodzić się pod koniec roku ale chciałam, żeby siostra wiedziała już o decyzji, która podjęłam Starszy syn już nie może doczekać się rodzeństwa.

Zabawki edukacyjne dla dzieci dobrze dobrane

zabawki edukacyjne dla dzieciPoza siostrą mam brata i to on jest chrzestnym u syna. Obiecałam sobie, ze jak będę miała drugie dziecko to siostra zostanie chrzestną. Madzia bardzo się ucieszyła z mojej propozycji. Ewelinka to będzie jej pierwsza chrześniaczka. Magda bardzo zawsze dbała o mojego syna pomimo tego, ze to nie był jej chrześniak. Zabawki kreatywne dla dzieci, które wybierała z rożnych okazji bardzo się synowi podobały. Zawsze mówił, że ciocia Madzia to jest jej ulubiona ciocia. Bezkonkurencyjne zabawki edukacyjne dla dzieci, które mu kupowała działają do tej pory. Mieszkam w domu i stwierdziłam, ze na razie po synu nie będę wyrzucać żadnych sprawnych zabawek bo planowałam córkę od dłuższego czasu i liczyłam, że się uda. Bardzo się cieszę, ze się udało i już nie mogę doczekać się porodu. Zabawki edukacyjne dla 3 latka, którymi się syn nie bawi znajdują się w piwnicy. Przechowuję w piwnicy wszystkie za małe ubranka i zabawki, które są jeszcze sprawne. Sun ma cztery lata i ostatnio miał urodziny. Zabawki edukacyjne dla 4 latka są bardzo zajmujące. Syn bawi się nimi non stop. Oczywiście ciocia Madzia znowu kupiła mu najlepsza zabawkę jak twierdzi. Ciocia ma bardzo dobry gust a także podejście do dzieci. Uwielbia spędzać czas z moim synem i poświęca mu wiele uwagi. Jestem pewna, ze siostra będzie cudowną mama chrzestna u mojej córki i wiem, że podjęłam dobrą decyzję.

Mój syn jest dla mnie najważniejszy i tak samo mam zamiar wychowywać moje drugie dziecko. Przede wszystkim chcę poświęcać im mój wolny czas i bawić się nimi kreatywnie. Uważam, ze to bardzo wpływa na rozwój dzieci.