Skuteczne badanie poligraficzne

 

Bardzo często się mówi, że kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy później wyjdzie na jaw. Oczywiście bardzo często tak  bywa, choć są sytuacje, kiedy zabieramy je do grobu. W wykrywaniu kłamstw na pewno pomaga świadomość mowy ciała.

Jaką skuteczność mają badania wariograficzne?

badanie wariografem skutecznośćOsoby, które mają wiedzę na temat psychologi i reakcji ciała na różne sytuacje, przeważnie są świadome sygnałów jakie wysyła ich oraz ciało rozmówcy. To bardzo pomocne w wykryciu kłamstwa, gdyż nie każdy potrafi panować nad odruchami, a to one przeważnie zdradzają kłamcę. W codziennym życiu taka wiedza powinna nam wystarczyć, jednak kiedy trzeba będzie udowodnić swoją niewinność, to konieczne będą jakieś dowody. Dobrym rozwiązaniem jest badanie wariografem skuteczność jego jest oceniana na poziomie do około dziewięćdziesięciu czterech procent, przy zachowaniu wszelkich zasad i sposobu wykonania. Urządzenie zostało wynalezione wiele lat temu, ale jest wykorzystywane do dzisiaj, ponieważ zostało znacznie unowocześnione. Przede wszystkim jego działania skupia się na rejestrowaniu reakcji fizjologicznych organizmu na bodźce zewnętrzne. Najczęściej odnosi się to do nadmiernej potliwości skóry czy przyśpieszonego bicia serca. Mówienie nieprawdy wywołuje w nas określone emocje, a one nie są obojętne dla naszego ciała. Często bywa, że kłamiąc nieświadomie kręcimy głową lub pocieramy nos, co może dostrzec wprawy obserwator i nas zdemaskować. Wariografy nie badają tego co pokazujemy za zewnątrz, ale to co dzieje się wewnątrz organizmu.

Przeprowadzaniem takich badań zajmuje się Instytut Badań Wariograficznych, który swoją siedzibę ma w Warszawie. Każdy z nas może się poddać badaniu poligraficznemu po dokonaniu opłaty w wysokości od tysiąca do tysiąca dwustu złotych.

Zarezerwuj wizytę na badanie na: https://bez-klamstw.pl/