Skuteczny preparat na zmarszczki xela rederm

 

Odkąd ukończyłam czterdzieści lat zaczęłam coraz bardziej dostrzegać jak moja skóra się starzeje. Chciałam zatrzymać ten proces lub znacznie go opóźnić. Zaczęłam więc szukać odpowiedniego rozwiązania mojego problemu.

Innowacyjny produkt rederm

xela redermDla każdej kobiety wygląd ma znaczenie. Niezależnie od wieku. Nastolatki walczą z wypryskami i trądzikiem, a dojrzałe kobiety ze zmarszczkami. Nigdy nie byłam zwolenniczką radykalnych rozwiązań. Operacje plastyczne i zabiegi w użyciem botoksu nie wchodziły w grę. Szukałam preparatu który pobudziłby od wewnątrz moją skórę do odnowy. Botoks jedynie wypełnia zmarszczki które powstały. Aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla swojej skóry postanowiłam wybrać się do gabinetu medycyny estetycznej. Liczyłam że to właśnie tam specjaliści zaproponują mi rozwiązanie które nie będzie polegało na tuszowaniu zmarszczek. Na wizycie zaproponowano mi zabieg z użyciem produktu który w swoim składzie ma między innymi bursztynian sodu oraz kwas hialuronowy. Składniki te mają bezpośredni wpływ na procesy metaboliczne zachodzące w skórze. Preparat wpływa na syntezę kolagenu, transportowanie jonów czy poprawę oddychania komórkowego. Produkt xela rederm podawany jest przez iniekcję, a sam zabieg podobny jest do mezoterapii. Zaletą jest też to że zabieg wykonywany może być na różne partie ciała. Między innymi twarz, dekolt, szyje czy dłonie. Efekt widoczny jest natychmiast po zakończeniu zabiegu. Po zabiegi nie tylko znikają zmarszczki, ale skóra staje się nawilżona, następuje rozjaśnienie oraz poprawia się jej elastyczność. My zaś odzyskujemy młody i zdrowy wygląd.

Zabieg ten dostępny jest niezależnie od wieku. Lekarz dobiera odpowiednie stężenie produktu tak aby zabieg był jak najbardziej skuteczny. Z racji tego że zabieg opiera się naturalne składniki aby utrzymywać efekt należy poddać się sesji. Od trzech do maksymalnie sześciu. Po zakończeniu sesji zabieg należy powtarzać co około trzy miesiące.

Szczegółowe informacje o produkcie xela rederm na: https://dermafillers.pl/