Smaczna kaszka Holle

 

Żywienie dzieci jest niesamowicie ważne dla ich zdrowia i tak naprawdę zaczyna się już w brzuszku mamy. To co je matka, bezpośrednio się przedostaje do łożyska i wpływa na smak wód płodowych, więc maluch polubi to, co lubi mama.

Smaki kaszek firmy Holle

kaszki hollePediatrzy zalecają, aby przez pierwsze miesiące karmić dziecko tylko piersią, bo w mleku matki są wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Po tym czasie można niemowlakowi stopniowo wprowadzać nowe produkty, które będą kształtować jego gust do smaków i dostarczą niezbędnych składników. Z wiekiem rośnie zapotrzebowanie malucha na witaminy i minerały, których nie jest w stanie otrzymać w mleku mamy, więc musi zacząć jeść warzywa, owoce i kaszki Holle. Pierwszymi produktami powinny być warzywa, żeby dziecko ich nie odrzuciło, kiedy pozna smak słodkich owoców. Kaszki można zacząć wprowadzać już w wielu pięciu, sześciu miesięcy. Niemiecka firma Holle od wielu lat produkuje wysokiej jakości produkty dla niemowląt, produkowane z ekologicznych składników. Pierwsze kaszki jakie zje dziecko, najlepiej żeby były z glutenem, żeby zwiększyć szansę na ich przyswojenie, a następnie bezglutenowe, takie jak ryżowa, czy jaglana. Kaszka firmy Holle jest dostępna o smaku truskawkowym, waniliowym, bananowym i czekoladowym. Możemy je przygotować na dwa sposoby. Z mlekiem mamy, lub modyfikowanym, albo na bazie wody. Kaszki nie gotujemy, a jedynie podgrzewamy do odpowiedniej temperatury i podajemy dziecku specjalną łyżeczką. Można ją samodzielnie podawać, albo z przecierem warzywnym.

Dzieci bardzo lubią kaszki, szczególnie jeżeli je zmieszamy ze słodkimi owocami. Firma Holle do swoich produktów nie dodaje konserwantów, soli, ani cukru, więc są one zdrowe i bezpieczne dla każdego niemowlaka. Kupimy je najtaniej w sklepach internetowych.