Sprowadzenie do sklepu włoskich tkanin

Mój sklep zawsze cieszył się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ oferowałam najlepsze tkaniny w okolicy. Zawsze udało mi się zdobyć namiar na jakiegoś dobrego i sprawdzonego producenta. Ostatnio też trafiłam na całkiem interesujący kontakt.

Klienci interesowali się włoskimi tkaninami

naturalne włoskie tkaninyOtóż mój syn podpowiedział mi, że coraz większym zainteresowaniem zaczęły cieszyć się naturalne włoskie tkaniny i nawet wskazał mi producenta, który takie posiadał w ofercie. Od razu do niego pojechałam, ponieważ chciałam takie tkaniny posiadać w ofercie i nie miałam się nad czym zastanawiać. Producent chętnie przyjął mnie w swoim biurze i wysłuchał co miałam do powiedzenia. Okazało się, że nawet znał mój sklep, ponieważ jak stwierdził, wiele osób go chwaliło. Wiedziałam już, że współpraca na pewno będzie udana. Zamówiłam od tego człowieka od razu jego naturalne włoskie tkaniny i wywiesiłam w sklepie informację, że takie posiadam w ofercie. Od razu klienci chętniej zaczęli do mnie zaglądać i robić zakupy. Przychodziły nie tylko moje stałe klientki, ale również sklep mój odwiedziło sporo nowych osób. Wszystkich interesowały tkaniny włoskie i w zasadzie każdy je kupował. Cieszyłam  się, że sprawy tak się potoczyły i naturalnie podziękowałam synowi za tę informację. Gdyby nie on to nie miałabym pojęcia o tym producencie. Tkaniny sprzedawały się jak świeże bułeczki a ja codziennie miałam w sklepie pełno ludzi. 

Synowi dałam większe kieszonkowe w zeszłym miesiącu, ponieważ uznałam, że jemu należało się to jak najbardziej. To dzięki niemu przecież osiągnęłam takie zyski i chciałam się za to jakoś odwdzięczyć. Jasiek był dość  zadowolony z mojej decyzji i jeszcze tego samego dnia zabrał swoją dziewczynę do restauracji na dobrą kolację. Był szczęśliwy.