Sprzedaż działek budowlanych niedaleko Kołobrzegu

 

Czas najwyższy był na wyprowadzenie się od rodziców. Razem z żoną i córką mieszkaliśmy już trochę przydługo w jednym domku w Kołobrzegu z teściami. Zawsze nam się żyło dobrze, ale jednak czułem, że zaczynam nadużywać tej możliwości i warto pomyśleć o własnym domu i dać rodzicom odetchnąć oraz oddać im więcej przestrzeni życiowej.

Budowlane działeczki na sprzedanie w okolicach Kołobrzegu

działki budowlane sprzedaż okolice kołobrzeguNa początku na poszukiwania miejsca do budowy ruszyliśmy sami z żoną. Ale byliśmy tak mało obeznani w temacie, że mimo kilku tygodni dużego zaangażowania w te poszukiwania, nie mogliśmy się na nic zdecydować ani nic konkretnego znaleźć. W końcu pogadaliśmy z rodzicami, którzy zgodzili się chętnie żeby pomóc w tym przedsięwzięciu. Nagle okazało się, że jeśli chodzi o działki budowlane sprzedaż okolice Kołobrzegu miały bardzo różnorodną. Opcji dużo, jeśli wiedziało się gdzie szukać. Taką wiedzą posiadał teść, więc zdaliśmy się w pełni na jego znajomości tego rynku i smykałkę do interesów. Udało mu się znaleźć działkę pod budowę całkiem niedaleko od domy teściów. I to pokazuje, że trzeba wiedzieć jak szukać, bo ja z żoną byliśmy pewni, że nic blisko nie znajdziemy. Okazało się inaczej. I okazało się też, że pod samym nosem praktycznie mieliśmy miejsce idealne dla naszego domu rodzinnego. Powierzchniowo wszystko nam odpowiadało, tak samo jak pod kątem cenowym.

Już po tym jak kupiliśmy działkę i zakończyliśmy świętowanie tego zakupu razem z rodzicami, zaczęliśmy przygotowania do budowy. Zajęliśmy się projektem domu, który odpowiadał naszym potrzebom i mogliśmy stopniowo szykować się do kolejnych etapów stawiania naszej własnej pierwszej nieruchomości. Wiemy już, że będziemy tęsknić za rodzicami, ale nie możemy się doczekać mieszkania na swoim.