Sprzedaż w tanim pawilonie

Sprzedaż bezpośrednia może być prowadzona w wielu formach. Najczęściej odbywa się ona w sklepie stacjonarnym, internetowym, lub małych stoiskach wyspowych, rozmieszczonych w alejkach supermarketów. Istnieje też możliwość prowadzenia sklepu w pawilonie.

Jak wygląda pawilon przeznaczony do handlu?

wytrzymałe tanie pawilonyNie każdego przedsiębiorcę stać na wynajęcie lokalu na prowadzenie sklepu. Wiąże się to z wysokimi kosztami miesięcznymi, które mogą zrujnować niejednego właściciela. Alternatywą dla lokalu w budynku są wytrzymałe tanie pawilony, które możemy postawić niemalże w każdym miejscu. Jest to lekka konstrukcja z płyty warstwowej, której wielkość może być dowolnie dopasowana do naszych wymagań. Pawilony są dużo tańsze w utrzymaniu i zakupie, niż comiesięczne płacenie czynszu za lokal. W takich lokalizacjach może być prowadzona piekarnia, sklep odzieżowy, sklep papierniczy, czy nawet salon fryzjerski. Pawilony są w pełni dostosowane do prowadzenia w nich działalności. Ilość pomieszczeń może być dowolnie kreowana, ale w każdym znajduje się pokój socjalny i pomieszczenie sanitarne. Z takich rozwiązań chętnie korzystają biura projektowe, czy deweloperzy, którzy budują tymczasowe biura przy osiedlach, które budują. Pawilony posiadają wewnętrzne ogrzewanie, są podłączone do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, więc mamy pełny komfort pracy w środku. Konstrukcja jest stabilna i wytrzymała oraz może stać na każdym podłożu. Pawilony najczęściej montuje się na specjalnych blokach betonowych, a ich budowa trwa kilka dni.

Postawienie pawilonu, nie wymaga uzyskania pozwolenia ba budowę, gdyż teoretycznie jest to konstrukcja, którą można w każdej chwili przenieść w inne miejsce. Pawilon nie zabiera dużo miejsca i świetnie się prezentuje, gdyż większość ścian stanowią szyby ze szkła hartowanego.