Stabilne przyczepki rowerowe

Wiele młodych mam nie może się doczekać kiedy po narodzinach będą mogły zacząć biegać, ponieważ to świetna forma aktywności po ciąży. Do takiej aktywności fizycznej można zabierać ze sobą dziecko, ponieważ umożliwia to nowoczesna przyczepka. 

Jak korzystać z przyczepki Qeridoo? 

stabilna przyczepka qeridooJest wiele na rynku modeli przyczepek do rowerów, które pełnią jedną, dwie, lub trzy funkcje, ale tylko jedna marka oferuje aż cztery funkcje. Stabilna przyczepka Qeridoo może być jednocześnie wózkiem spacerowym, biegowym, do jazdy na rolkach, czy jako przyczepka rowerowa. Jej montaż jest bardzo prosty, ponieważ przyczepka składa się do wielkości średniej walizki. Demontując przednie koło, możemy wózek biegowy zamienić w przyczepkę rowerową, ponieważ do zestawu jest dołączony specjalny dyszel rowerowy. Jak widać korzystanie z takiego sprzętu jest bardzo proste i przyjemne. Możemy z niego korzystać na wiele sposobów, co czyni go bardzo praktycznym. Stelaż przyczepki jest wykonany z lekkiego, ale też odpornego aluminium, natomiast poszycie  wytrzymałego i nieprzemakalnego materiału. Dzięki doskonałym amortyzatorom na tylnych kołach, jazda po nierównościach jest minimalnie odczuwalna. Mogą one być sprężynowo – piórkowe, lub tylko piórkowe. Dodatkowo mocne hamulce zapewniają bezpieczną jazdę z krótką drogą hamowania. Dla bezpieczeństwa dzieci, maluchy są zapinanie w fotelikach pięciostopniowymi pasami i osłonięte z boków i z tyłu specjalnymi zagłówkami i piankami ergonomicznymi. W razie kolizji, dziecko jest zabezpieczone. 

Prowadzenie przyczepki Qeridoo jest bardzo proste i płynne. Skrętne przednie koło ułatwia manewrowanie, a duże tylne koła powodują, że pojazd niemalże płynie po drodze. Modeli przyczepek tej marki kosztują od około półtora tysiąca do dwóch tysięcy złotych.