Szkło z grafiką w mojej kuchni

Spędzam bardzo dużo czasu w kuchni. Lubię gotowanie i pieczenie ciast. Z tego powodu moja kuchnia musiała być doskonale urządzona. Miała być funkcjonalna, łatwa w czyszczeniu, praktyczna, a przy tym oczywiście także estetyczna. Da się to wszystko połączyć.

Szkło z kolorowymi wzorami

szkło z grafiką warszawaPrzede wszystkim lubię nowości i śledzenie trendów. Dlatego też wiedziałam na co powinnam zwrócić uwagę i co warto sprawdzić. Szczególnie podobało mi się szkło z grafiką warszawa. Miało ono posłużyć mi zamiast płytek ceramicznych nad blatami. Płytki mi się za bardzo nie podobają. Na podłodze mają jeszcze jakiś sens, ale na ścianie są brzydkie. Fugi się bardzo brudzą, trudno jest je doczyścić, całość przez to wygląda okropnie. Szkło laminowane to było zupełnie coś innego. Nie posiada łączeń, jest gładkie, lśniące. Występuje w wielu wzorach i kolorach do wyboru. Ja lubię odważne wzory i połączenia kolorów. Podobało mi się takie szkło z grafiką warszawa w kolorze zielonym, brązowym i niebieskim. To nowoczesne połączenie. W dodatku wzory także były bardzo ciekawe. Takie panele szklane najczęściej wykonywane są na zamówienie, ponieważ trzeba je dopasować do kuchni zamawiającego. Na szczęście nie trzeba czekać długo. Znalazłam w Warszawie doskonałą firmę, która o wszystko zadbała. Musiałam tylko wskazać wzór i podać wymiary do swojej kuchni. Opłaciłam całość i spokojnie czekałam na dostawę. Nie zawiodłam się. Grafika na szkle wyglądała bajecznie i będzie idealna do nowoczesnej kuchni.

Cieszę się, że nie byłam skazana na brzydkie płytki ceramiczne. Teraz w kuchni mam rozwiązanie funkcjonalne, estetyczne i nowoczesne. Nikt z moich znajomych takiego nie ma, ale wszyscy już się dopytywali co to jest i gdzie to można zamówić. Polecam im firmę u której składałam zlecenie.