Szybko zorganizowany nocleg

Często jeździłem w delegację razem z Andrzejem, moim szefem. Od niedawna pracowałem w firmie a on chciał mieć wszystko pod kontrolą. Kiedy już nabrałem wprawy, to wyjeżdżałem samodzielnie. Udało mi się zawrzeć wiele korzystnych dla firmy kontraktów, co cieszyło szefa.

Zarezerwowanie noclegu w przytulnym hotelu

nocleg BraniewoNa delegację do Braniewa pojechałem własnym samochodem, ponieważ służbowego szef potrzebował w tym samym czasie. To nie był problem, ponieważ miałem odzyskać kilometrówkę. Nie sprawdziłem stanu technicznego pojazdu przed wyprawą i przez to nastąpiła awaria. Znalazłem warsztat samochodowy, ale naprawa była możliwa dopiero następnego dnia, więc musiałem znaleźć sobie jakiś nocleg Braniewo nie było mi znane aż tak bardzo i dlatego popytałem ludzi, gdzie można szybko zorganizować jakiś nocleg w tym mieście. Miałem świadomość, że na ostatnią chwilę może być to trudno, bo było późno, ale nie traciłem nadziei. Jeden mężczyzna, którego zagadałem w restauracji polecił mi hotel, który mieścił się niespełna kilometr dalej. Od razu tam poszedłem, bo nie chciałem tracić czasu. Miałem dużo szczęścia, ponieważ jakiś klient odwołał rezerwację i był jeden wolny pokój. Od razu go zarezerwowałem. Byłem szczęśliwy, że udało mi się znaleźć nocleg. Od razu też zadzwoniłem do szefa, żeby poinformować go o sytuacji. Pieniądze za pokój w hotelu obiecał mi oddać, więc nie będę stratny. Hotel, w którym nocowałem był bardzo przytulny i panowała tam rodzinna atmosfera.

Następnego dnia przed godziną czternastą miałem już naprawiony samochód i mogłem wrócić do Bydgoszczy. W Braniewie bardzo mi się spodobało. Miałem sporo czasu, żeby zwiedzić kilka ciekawych miejsc. Znajomym nawet polecałem tę miejscowość na wakacje, ponieważ była bardzo atrakcyjna.