Wypożyczalnia samochodów osobowych

Trójmiasto i wypożyczalnia samochodów osobowych

Morze bałtyckie swoim urokiem zachwyca przez cały rok, a jego lecznicze działanie jest znane i cenione na całym świecie. Większość turystów i kuracjuszy wybiera się samochodem, więc trójmiasto zatłoczone jest nie tylko przez ludzi ale także przez auta.

Wypożyczalnia samochodów osobowych to dobre rozwiązanie

Wypożyczalnia samochodów osobowychCiasnota na drogach sprzyja nieprzewidzianym zdarzeniom drogowym, wskutek których samochody ulegają uszkodzeniom i na jakiś czas są wykluczone z eksploatacji. Kierowcy najczęściej naprawiają samochody w formie bezgotówkowej a na czas naprawy w ramach opcji samochód z OC sprawcy wynajmują samochód zastępczy. Wystarczy że kierowca zgłosi szkodę do ubezpieczyciela i wtedy bez problemu wypożyczalnia samochodów osobowych Trójmiasto zaoferuje wynajęcie samochodu odpowiedniego do potrzeb klienta. Auto dostarczane jest we wskazane przez klienta miejsce a obsługą techniczną pojazdu zajmuje się wypożyczalnia samochodów. Trójmiasto posiada w swojej bazie ofert wiele firm świadczących usługi w tej dziedzinie, także każdy poszkodowany właściciel auta, otrzyma pomoc oraz doradztwo z zakresu obsługi ubezpieczeń OC i wynajęcie pojazdu zastępczego na czas likwidacji szkody zostanie pokryte z OC sprawcy kolizji.

Wypożyczalnia samochodów posiada różnorodną flotę samochodów, w głównej mierze są to auta nowe, tak więc każdy klient może wynająć samochód dostosowany do swoich potrzeb. Pojazdy wyposażone są w nawigację i kierowca może sprawnie poruszać się po całym kraju a także poza jego granicami, często zwrot auta może nastąpić w każdym polskim mieście.