Uniwersalność torebek szkolnych

Nie zawsze możemy ubierać się tak, jak chcemy i nie zawsze możemy mieć ze sobą dodatki w postaci np. torebek, jakie nam się tylko podobają. Z pewnością doskonale o tym wie każda osoba, która choć raz uczestniczyłam w dużym koncercie.

Torby szkolne idealne na koncert

torba szkolna damskaPo przybyciu z przyjaciółkami pod klub w którym miał się odbyć nasz wyczekiwany koncert, wszyscy fani zostali powiadomieni o regułach, jakie panują przy wejściu. Nie można było wchodzić z niczym, co zawierało ćwieki, ostre krawędzie i wszystko, co potencjalnie może być niebezpieczne. Klapa mojego plecaka była cała naszpikowana ćwiekami, dlatego nie miałam pojęcia, co zrobić! Poszłyśmy czym prędzej szukać do sklepów jakiegokolwiek innego plecaka, bądź torby. W oko wpadła mi torba szkolna damska, która miała ciekawy motyw i w żaden sposób nie łamała przepisów „koncertowych”. Co więcej cena torby była bardzo niska, więc bez zastanowienia ją kupiłam. Po powrocie pod klub zaczęłam się przepakowywać i tu doznałam pierwszego miłego zaskoczenia. Do torby zmieściło się wszystko, łącznie z moją bluzą, a jeszcze zostało miejsca! W plecaku ledwo się mieściłam i można powiedzieć, że niemal pękał w szwach, a tymczasem torba bez problemu pomieściła wszystko, co ze sobą przywiozłam. Wyglądała również na całkiem solidnie zszytą, więc nie martwiłam się o to, czy wytrzyma ciężar. Kolejną zaletą, jaką spostrzegłam, to szeroki i wygodny pasek od torby, który sprawił, że pomimo ciężaru samej torby, noszenie jej było bardzo przyjemne, ponieważ pasek nie wrzynał się w ramie, a ja nie odczuwałam najmniejszego dyskomfortu!

Swój plecak oddałam przy wejściu od razu do szatni, a oczywiście z torbą przepuszczono mnie bez żadnych, najmniejszych problemów. Obecnie jeżdżę z nią na każdy koncert i nie muszę się już martwić o kwestie bezpieczeństwa. Cieszę się, że tak tanim kosztem zyskałam funkcjonalną i pojemną torbę, a w dodatku taką ładną!