Ustka bardzo nam się spodobała

Byliśmy na wczasach nad morzem. Bardzo miło spędziliśmy nasze tygodniowe wakacje. Dzieci pojechały z nami i były wyjątkowo grzeczne. Korzystaliśmy wspólnie z różnych atrakcji. Najwięcej czasu spędzaliśmy nad morzem i na plaży budując różne zamki z piasku. Uczyliśmy dzieciaki pływać. Pogoda była idealna. Woda ciepła i naprawdę wykorzystaliśmy każdą chwilę na wypoczynek.

Warto dobrze wybrać ośrodek wypoczynkowy

ośrodki wypoczynkowe ustkaPierwszy raz byłam bardzo zadowolona z noclegu, który udało nam się załatwić. Nie był to drogi hotel ale skromny pensjonat prowadzony przez zaangażowanych właścicieli. Kiedy sprawdzaliśmy ceny to ośrodki wypoczynkowe ustka były dostępne w różnych terminach i cenach. My zdecydowaliśmy się na ośrodek z pięknym placem zabaw. Zależało nam żeby dzieciaki miały dodatkowe atrakcje a plac zabaw, który był dostępny dla gości był inny niż zazwyczaj. Warto sprawdzać opinie przed ostatecznym wyborem ośrodka wypoczynkowego. My sporo czytaliśmy i opinie o ty miejscu, które wybraliśmy były bardzo dobre. Każdy chwalił porządek i jedzenie a także właścicieli miejsca. Po powrocie już rozumiem skąd tyle dobrych opinii. Ośrodek wypoczynkowy Ustka naprawdę zrobił na nas dobre wrażenie i bardzo chętnie się jeszcze do niego wybierzemy. Staramy się każdego roku jeździć w różne miejsca ale chyba pierwszy raz wszystko nam pasowała i kto wie może w końcu udało nam się znaleźć miejsce do którego będziemy jeździć co roku.

Dzieciaki wróciły zadowolone i opalone. Kiedy zobaczyły się z babcią to bardzo dużo opowiadały o ośrodku wypoczynkowym, w którym się zatrzymaliśmy i o placu zabaw a także pokazywali zdjęcia z wakacji i co najważniejsze dali babci prezenty. W trakcie pobytu na wakacjach udało im się pozbierać sporo pięknych muszelek. Babcia bardzo się z nich ucieszyła.