Użytkowy dach hotelu

W Łodzi jest wiele hoteli, ale większość z nich wygląda podobnie. Prezentują raczej średni i niższy standard, nic ekskluzywnego. A jednak czasem przyjeżdżają tu biznesmeni, odbywają się festiwale, więc zjeżdżają się znani artyści. Przynajmniej jeden hotel musi być pięciogwiazdkowy, z udogodnieniami.

Dach użytkowy z basenem

dach użytkowy łódźJako że sama od lat planowałam przestać pracować jako menadżerka w hotelu i założyć własną działalność to właśnie luksusowy hotel był czymś dla mnie. Zadbałabym o wysokiej jakości wyposażenie, będą tam posadzki z kamienia, a restauracji przegrzebki i kraby. Sam szyk i elegancja. Pomyślałam także o niestandardowych rozwiązaniach, a jednym z nich był dach użytkowy łódź. To nie jest zwykły dach, który ma jedynie zwieńczyć budynek i nic więcej. Co najwyżej służyć jako miejsce montażu anten satelitarnych. Dach użytkowy pozwala na stworzenie basenu, sadzeniu roślinności, organizowaniu imprez. Oczywiście taki dach jest droższy i tylko wyjątkowe firmy mogą je zrobić tak jak trzeba. Dach musi posiadać wyjątkowo dobrą izolację, zarówno cieplną, jak i przeciwwilgociową. Musi mieć dużą nośność i być odporny na wszelkie uszkodzenia. Jednak jego zalety są niepodważalne. Myślę że nawet w Polsce nie ma takiego hotel jak mój. Basen pomieści spokojnie nawet kilkadziesiąt osób, dookołą są rozstawione stoły i leżaki. Można zatem wypoczywać, jak również zamówić jedzenie. W razie czego można zebrać leżaki i urządzić imprezę, miejsca jest dosyć, nawet jeśli odjąć basen.

Dach użytkowy to wspaniałe rozwiązanie dla luksusowych hoteli. Myślę że może by się sprawdził także w ekskluzywnych apartamentowcach, gdzie płaci się tysiące za miesięczny wynajem, czy miliony za mieszkanie. Tacy klienci oczekują tego co najlepsze, więc nie ma co oszczędzać.