Wspaniały wypoczynek w Kudowie

W tym roku chciałam bardzo wyjechać gdzieś na długi weekend. Tak naprawdę zostało jeszcze sporo czasu do tego kiedy bym mogła wyjechać gdzieś na dłuższy urlop. Jednak już w tym momencie jestem zmęczona i chciałam bardzo wypocząć chociaż przez parę dni.

Wyjazd do Kudowy Zdrój

tanie noclegi w Kudowie ZdrójMąż stwierdził, że jest to bardzo dobry pomysł. Miałam tylko zdecydować o tym gdzie byśmy mieli pojechać. Myślałam nad tym trochę czasu i przy okazji szukałam też ofert przez internet. Okazało się, że w Kudowie Zdrój są świetne warunki do wypoczynku. My jeszcze tam nigdy nie byliśmy dlatego też chętnie pojechałabym i zobaczyła coś nowego. Widziałam też, że są tanie noclegi w Kudowie Zdrój, które można zarezerwować przez internet. Cena za te noclegi była naprawdę konkurencyjna. A przez internet prezentowały się bardzo dobrze. Zarezerwowałam więc noclegi na pięć dni. Bo udało nam się mieć tyle wolnego. Bardzo cieszyliśmy się na ten wyjazd. Bo dawno nigdzie nie wyjeżdżaliśmy.Na miejsce dojechaliśmy wczesnym popołudnie i od razu postanowiliśmy się rozpakować. Pokoje rzeczywiście były ładne i czyste. W każdym pokoju była łazienka co dla mnie jest bardzo ważne. Na dole tego pensjonatu była restauracja, z której dobiegały bardzo apetyczne zapachy. Jednak my postanowiliśmy od razu zwiedzić okolicę. Pani w recepcji powiedziała nam od czego najlepiej zacząć zwiedzanie. I tak też zrobiliśmy. Wybraliśmy się na prawdziwą wyprawę. Nawet nie przypuszczaliśmy, że ta okolica może być taka piękna. 

Po spacerze wiedzieliśmy już, ze bardzo dobrze zrobiliśmy, że wybraliśmy się właśnie tu. Ja nie pamiętam kiedy tak dobrze wypoczęłam. Najczęściej bowiem jeździliśmy z mężem nad morze. Jednak nie da się tego porównać z Kudową. Tu jest po prostu przepięknie i takie miejsca warto zobaczyć.