Wyrusz w rejs po Wyspach Karaibskich

 

Karaiby to jedno z najbardziej turystycznych miejsc na ziemi. Wyspy Karaibskie to miejsce, które zapewnia pełny relaks na tropikalnych plażach w pełnym słońcu. Wody karaibskie charakteryzują się niezwykłą czystością, bogactwem ryb i raf koralowych, a oprócz tego zawsze są ciepłe tworząc idealne warunki do pływania i nurkowania.

Największe atrakcje podczas karaibskiego rejsu

rejs - KaraibyAby zwiedzić jak najwięcej miejsc na Karaibach najlepiej zdecydować się na kilkudniowy lub kilkutygodniowy rejs. Mamy wtedy pewność, że zwiedzimy jak największą liczbę wartych zobaczenia miejsc , zabytków i atrakcji. Wyspy Karaibskie oferują atrakcje jakich nie znajdziemy nigdzie indziej na świecie. Podczas rejsu jest czas zarówno na zejście na ląd, jazdę konną i wycieczki rowerowe jak i spędzanie czasu w wodzie pływając z rekinami i innymi morskimi stworzeniami. Trasa rejsu obejmuje również przystanek na Jamajce i zwiedzanie starożytnych ruin miasta stworzonego przez cywilizacje Majów. Rejs – Karaiby pozostawia też miejsce na czas wolny, w którym podróżujący pasażerowie będą mogli zadecydować jakim rozrywkom się oddać. Jedni będą woleli zwiedzać muzea, inni opalać się cały dzień na plaży. Jest to indywidualna sprawa. Ważne jest jedynie aby nie spóźnić się na planowane wypłynięcie w dalszy rejs. Załoga statku na pewno nie dopuści do tego, aby któryś z pasażerów pozostał na brzegu. Oprócz zwiedzania ważna jest też odpowiednia dieta. Kuchnia oferuje zawsze świeże i przyrządzone z największą troską tradycyjne potrawy tego regionu świata oraz owoce morza.

Taki rejs to niesamowite przeżycie, które każdy z pasażerów zapamięta do końca życia. O pełne bezpieczeństwo wszystkich uczestników podróży dba najlepiej dobra i wykwalifikowana załoga gotowa udzielić w każdej chwili niezbędnej rady lub pomocy.