Zabawna koszulka dla męża

 

Z Łukaszem znaliśmy się od trzech lat. Za mąż za niego wyszłam po dwóch latach znajomości. Był to idealny dla mnie partner i byłam z nim szczęśliwa. Kiedy mi się oświadczył, to nie wahałam się ani przez moment. Chciałam z nim być do końca życia, bo bardzo go kochałam.

Zabawna koszulka prezentem dla męża

zabawne t shirty dla mężczyznŁukasz często robił mi prezenty zupełnie bez okazji i zawsze było to coś bardzo fajnego. Tym razem to ja postanowiłam zrobić prezent jemu. Ostatnio dużo pracował i był przemęczony. Chciałam, żeby pojawił się na jego twarzy uśmiech i zdecydowałam się kupić mu jakąś wystrzałową koszulkę. U nas w galerii handlowej był nowy sklep, w którym jakiś czas temu widziałam zabawne t shirty dla mężczyzn i postanowiłam tam zajrzeć. Wiedziałam doskonale jaki rozmiar nosił mój mąż, bo to ja kupowałam mu większość ubrań. Kiedy pojawiłam się w tym sklepie, do było dostępnych mnóstwo zabawnych koszulek i nie wiedziałam, na którą się zdecydować. Wybrałam koszulkę w kolorze czarnym, bo to był ulubiony kolor mojego męża. Koszulka miała zabawny napis i aplikację, które idealnie pasowały do mojego męża. Zdecydowałam się na ten konkretny t shirt i poprosiłam o jego zapakowanie. W końcu to miał być prezent. Sprzedawca zapakował mi tę zabawną koszulkę w oryginalne pudełko i owinął je papierem prezentowym w pandy. Wszystko wyglądało zabawnie i wiedziałam, że mojemu mężowi również ten prezent przypadnie do gustu. Kiedy po pracy zjadł obiad to od razu podałam mu piwo i wręczyłam ten zabawny prezent.

T shirt Łukaszowi się spodobał i od razu go założył. Wyglądał w nim cudownie. Dzięki temu prezentowi mój mąż przez cały wieczór miał wspaniały nastrój, który po jakimś czasie wrócił mu na stałe. Często robiłam mu takie prezenty, bo to było dla niego miłe.