Zadaszenia tarasowe w stylu nowoczesnym

 

Kończyliśmy powoli budowę naszego domu jednorodzinnego. Generalnie był to domek składający się z parteru oraz poddasza funkcjonalnego. Dodatkowo mieliśmy bardzo dużą działkę, która liczyła sobie około czterdziestu siedmiu arów. W planach było teraz ogradzanie jej oraz stworzenia pięknego ogrodu, ponieważ jestem miłośniczką zieleni. Cały plan naszego nowego ogrodu spoczywał w moich rękach.

Musiałam opracować nowoczesny dach nad naszym tarasem

transparentne nowoczesne zadaszenie tarasuPrace nad moim ogrodem postanowiłam rozpocząć od konstrukcji stałych w formie tarasu wypoczynkowego. Najpierw musieliśmy dobrać odpowiednią podłogę tarasową. Ważne było aby była ona odporna na wszelkie działania atmosferyczne. W ostateczności zdecydowałam się na płytki tarasowe, które imitowały trawertyn. Cały taras został ponadto obsadzony różnymi kwiatami. Jeżeli chodzi o meble wybrałam rattanowy komplet, który składał się z narożnika, dodatkowej kanapy, oraz dwóch wielkich foteli, do tego drewniany, duży, solidny stół. Następnie bardzo ważna sprawa, o której niemal zapomniałam, czyli zadaszenie mojego tarasu. Generalnie tą sprawę chciałam powierzyć specjalistom, w tym celu wpisałam w jedną z najbardziej popularnych wyszukiwarek internetowych następującą frazę – transparentne nowoczesne zadaszenie tarasu. Dach musiał być transparentny ponieważ chciałam dołożyć do tarasu ruchome ściany i przemieniać go każdej zimy w zimowy ogród. Zadaszenia miało zapewnić dodatkowo promienie słoneczne dla roślin, które chciałam tam hodować. Bardzo szybko znalazłam firmę, która produkowała takie dachy.

Dach został przeze mnie zamówiony i był gotowy w zaledwie dwa tygodnie. Był bardzo solidny i stworzony z mocnych i trwałych materiałów. Dodatkowo był bardzo łatwy w czyszczeniu, wystarczyła woda z węża ogrodowego.