Zajęcia praktyczne z projektowania stron internetowych

Lubiłam zdobywać dodatkowe doświadczenia i wiedzę. Dlatego też chętnie zapisywałam się na kursy czy szkolenia, dzięki którym poszerzałam swoje horyzonty. Ostatnio zainteresowała mnie tematyka tworzenia stron internetowych i dlatego tę wiedzę zamierzałam pogłębić.

Zdobycie wiedzy na temat projektowania stron internetowych 

strony internetowe - PoznańKurs znalazłam szybko, ponieważ było dostępne ogłoszenie, które znalazłam w internecie. Kurs był odpłatny, ale nie kosztował drogo i dlatego się na niego zapisałam. W przyszłości planowałam pracować w jakiejś dużej firmie i profesjonalnie projektować strony internetowe – Poznań akurat był miastem ogromnych możliwości, które w tej branży dawały też spore zarobki. Kurs rozpoczął się od wiedzy teoretycznej, która była dość przydatna. Zdobyłam sporo wiedzy, którą zamierzałam wykorzystać w odpowiedni sposób w przyszłości. Najbardziej zadowolona jednak byłam z zajęć praktycznych, na których miałam samodzielnie zaprojektować stronę internetową dla sklepu obuwniczego. Wiedza teoretyczna, którą zdobyłam na początku okazała się przydatna, gdyż bez problemu wiedziałam jak poruszać się w systemie. Trener, który prowadził ten kurs, był zachwycony moimi zdolnościami i tym, że radziłam sobie tak doskonale. Jako jedna z niewielu osób błyskawicznie wszystko opanowałam i byłam gotowa do tego, żeby samodzielnie projektować nawet te najbardziej skomplikowane strony internetowe. W międzyczasie złożyłam też podanie do firmy, w której chciałam pracować.

Byłam dumna z siebie i pochwaliłam się wszystkim swoim rodzicom. Mama nigdy się o mnie nie martwiła, ponieważ wiedziała, że byłam zaradna i radziłam sobie w życiu. Podobnie jak mój brat, który zresztą od ponad roku prowadził własną firmę handlową i szło mu naprawdę znakomicie.