Zajęcia z trenerem personalnym

Od zawsze byłam osobą szczupłą. Udało mi się w końcu przybrać na wadze. Moja dietetyczka powiedziała mi, że przydałyby mi się jakieś ćwiczenia, by wzmocnić mięśnie. Doradziła mi, abym skorzystała z pomocy trenera personalnego. Na pewno takiego poszukam.

Ćwiczenia pod okiem trenera personalnego

bydgoszcz trener personalnySwoje poszukiwania rozpocznę od przejrzenia różnych stron internetowych. Zależy mi na tym, by poszukać kogoś kto dokładnie zadba o moje ćwiczenia i kontrolę nad ich wykonywaniem. Wpisałam zatem w wyszukiwarce internetowej następujące zagadnienie: bydgoszcz trener personalny. Liczyłam na to, że kogoś znajdę i się nie przeliczyłam. Lista trenerów personalnych jest bardzo długa. Udało mi się w końcu znaleźć takiego, który ma bardzo dużo pozytywnych opinii na swojej stronie. Zapisałam się do niego. W przyszłym tygodniu rozpoczynam zajęcia z nim. Jestem bardzo ciekawa co dla mnie przygotował. Tydzień minął mi bardzo szybko. Trener powiedział, że najpierw muszę trochę z nim się porozciągać i pobiegać, żeby pobudzić mięśnie do pracy. Następnie poszliśmy na siłownię. Były to dwie godziny ciężkiego wysiłku. Mam nadzieję, ze nie będę miała jutro żadnych zakwasów. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych ćwiczeń. W sumie wyobrażałam je sobie trochę inaczej, ale mam z tym trenerem tylko dziesięć godzin treningów, więc muszą być one wyczerpujące. Po skończonym cyklu ćwiczeń, będę miała możliwość zapisania się na zajęcia utrwalające. Na pewno się na nie jeszcze z chęcią zapiszę.

Następnego dnia nie miałam zakwasów, ale to dlatego, że dobrze się porozciągałam. Trener mi wszystko wytłumaczył. Cieszę się, że trafiłam na takiego dobrego trenera personalnego. Lepszego nie mogłam znaleźć. Nie dziwię się, że ma tak dobre opinie na swojej stronie internetowej.