Zakup rajstop na prezent

 

Moja teściowa miała jakiś czas temu imieniny. Ona już od dawna nie wyprawia swoich imienin. Zresztą ja też nie mogłam w ten dzień jej odwiedzić bo wtedy po prostu pracowałam do późna. Jednak stwierdziłam, że podczas weekendu odwiedzę ją.

Dobre rajstopy na prezent dla teściowej

producent rajstopNie chcę przecież żeby myślała, że nie pamiętałam o tym, że miała imieniny. Ona także zawsze o mnie pamięta i zawsze przychodzi do mnie nawet z jakimś drobiazgiem. Ja także postanowiłam jej kupić właśnie jakiś drobiazg no po prostu nic zobowiązującego. Pomyślałam, że może kupię jej kawę taką jaką ona lubi a także jakieś dobre rajstopy. Ja wiem jaki jest dobry producent rajstop i wcale nie są one jakoś bardzo drogie. Także kupiłam dla teściowej rajstopy. W sumie zastanawiałam się także nad pończochami ale ona chyba jednak woli rajstopy. No może też byłoby mi trochę niezręcznie kupować dla niej pończochy. Przy okazji w tym sklepie kupiłam także rajstopy dziecięce dla mojej córki z ulubionymi bohaterami z bajek. W sumie byłam naprawdę bardzo zadowolona z tych zakupów. Mama nadzieję tylko, że wybrałam odpowiedni rozmiar rajstop dla teściowej. W sumie to nigdy się nie pytałam jej jakie nosi rajstopy. Zapakowałam prezent w elegancką torebeczkę i poszłam do teściowej. Była naprawdę bardzo zadowolona z prezentu iż tego powodu, że o niej pamiętałam. Okazało się, że dobrze trafiłam z rozmiarem tych rajstop i że teściowa także lubi rajstopy od tego producenta.

Także miałam nadzieję, że będzie nosiła prezent ode mnie. Teściowa była przygotowana na to, że jednak odwiedzą ją jacyś goście bo nawet upiekła ciasto a często tego nie robi. Potem przyszła jeszcze siostra teściowej i naprawdę miło spędziłyśmy ten czas. Teściowa powiedziała, że rajstopy przydadzą się jej już następnego dnia bo się wybiera gdzieś w odwiedziny.

Więcej znajdziesz na ladytina.pl