Zakupione rolety były idealne

Kupiliśmy dom w Inowrocławiu. Bardzo się cieszę. Już nie mogłam się doczekać Kiedy będziemy się mogli do niego wprowadzić. Dom znajduje się na obrzeżach miasta. Kiedy go kupowaliśmy był w stanie deweloperskim więc czekaliśmy jeszcze sporo czasu aż zostanie wykończony pod klucz. Staraliśmy się inwestować w najlepsze materiały żeby jak najdłużej nam dobrze służyły.

Zdecydowaliśmy się na zamówienie rolet

rolety na okna dachowe InowrocławOstatnim krokiem, który musieliśmy zrobić był zakup rolet. Postanowiliśmy to zostawić na razie bo nie wiedzieliśmy z jakiej firmy skorzystać. Jest ich kilka w naszym mieście więc sporo się zastanawialiśmy. Ostatecznie postawiliśmy na lokalną firmę, która ma bardzo dobrze opinie wśród klientów. Firma korzysta z dobrych materiałów w trakcie produkcji dzięki czemu rolety są bardzo wysokiej jakości. Zamówiliśmy rolety na okna dachowe Inowrocław z firmy, w centrum miasta. Wybraliśmy różne kolory do poszczególnych pomieszczeń. W sypialni naszej i dzieciaków zdecydowaliśmy się na rolety dachowe w kolorach dopasowanych do ścian. Materiały były specjalne i dosyć drogie ale nie przepuszczały promieni słonecznych do wnętrza. Były bardzo wygodne w nocy a także w ciągu dnia gdy wyjątkowo mocno świeciło słońce. Można było wówczas rolety zasłonić i odpocząć. W salonie postawiliśmy na zwykłe rolety w jasnych barwach. Jasne barwy optycznie powiększają pomieszczenie. Rolety zostały zamontowane przez fachowca.

Przed montażem przyjechał do nas i dokładnie wymierzył okna. Podobała mi się profesjonalna praca pracownika firmy. EW trakcie montażu sprawnie wykonywał swoją pracę a po montażu zostawił po sobie porządek. Rzadko spotyka się takiego pracownika a wiem co mówię bo ostatnio miałam kontakt z różnymi firmami. Jesteśmy zadowoleni z zakupionych rolet i na pewno towar jest wart swojej ceny.