Zapisałam się na indywidualną psychoterapię praniczną

Od kilku lat korzystałam z grupowej bioenergoterapii. Dzięki niej czułam się naprawdę świetnie i nawiązałam wiele ciekawych znajomości. Ostatnio jednak trochę gorzej się czułam. Zrobiłam sobie różne badania, z których wynikało, że problem leży w mojej psychice, która nie radziła sobie z obecną sytuacją na świecie. Zdecydowałam się więc na dodatkową psychoterapię.

Zalety indywidualnej psychoterapii pranicznej

indywidualna psychoterapia pranicznaJuż kilka osób zasugerowało mi, że w mojej sytuacji najlepsza będzie indywidualna psychoterapia praniczna. Zdecydowałam się na taki rodzaj leczenia. Bez problemu znalazłam specjalistę, który mógłby ze mną wykonywać indywidualne sesje kilka razy w tygodniu. Był to rzetelny i profesjonalny trener psychoterapii, który posiadał wiele pozytywnych ocen od swoich pacjentów. Wiele osób wskazywało, że podchodzi on do psychoterapii swoich pacjentów z pełnym zaangażowaniem i stosuje indywidualnie dobrane metody, dzięki czemu terapia przynosiła bardzo dobre skutki i szybkie efekty. Na spotkanie z nim szłam pełna optymizmu. Jak się bardzo szybko przekonałam, to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Ten specjalista bardzo mi pomógł i nauczył mnie wielu przydatnych technik relaksacyjnych, które miały uzdrawiającą moc. Teraz czułam się już o wiele lepiej. Ostatnio sąsiadka zapytała mnie, czy naprawdę polecam taką psychoterapię praniczną i jak szybko można spodziewać się po niej efektów.

Z czystym sumieniem poleciłam jej indywidualną formę psychoterapii pranicznej. Powiedziałam, że czas oczekiwania na efekty jest zależny od indywidualnych potrzeb, problemów i preferencji danego człowieka. Psychoterapeuci mają jednak zazwyczaj bardzo przystępne cenniki, dlatego terapia z pewnością nie nadszarpnie jej budżetu domowego. Skorzystała ona z tej opcji i nie pożałowała, tak samo jak ja.