Zatankowałem bardzo dobre paliwo w Toruniu

W ciągu ostatniego miesiąca zrobiłem samochodem ponad dwa tysiące kilometrów. Jestem handlowcem, a moim regionem sprzedaży jest cała północna Polska. Z domu położonego na południu wyjeżdżam w poniedziałki a wracam w czwartki. Tylko w piątek pracuję z domu przy komputerze. Kompletuję wówczas zamówienia zebrane podczas czterech dni podróży.

Samochód tankuję tylko na dobrych stacjach

dobre stacje paliw w toruniuSamochód mam oczywiście służbowy i to całkiem dobry jak na samochody w konkurencyjnych firmach. Najważniejsze dla mnie i mojej pracy jest to, że mam kartę paliwową bez żadnego limitu. Nie mam ani limitu kwotowego ani też określonego w litrach. Nie mniej moja karta działa tylko na wybranych stacjach należących do najbardziej znanego polskiego koncernu. I jak tak jeżdżę po tej północnej części naszego kraju to widzę, że ta firma paliwowa ma naprawdę dobre stacje paliw w Toruniu. Mam tutaj na myśli przede wszystkim jakość paliwa ale również ceny. Im bliżej morza tym tańsze jest w naszym kraju paliwo. W każdym razie jeżdżąc dobrym samochodem można odczuć różnice w jakości paliwa. Bardzo często zauważam, że jak zatankuję samochód na jednej z toruńskich stacji to samochód jeździ naprawdę dynamicznie. Spaliny wydalane z rury wydechowej są czyste i bezbarwne – co też ma ogromne znaczenie. Często staram się rozplanować swoje podróże w taki sposób, żeby możliwie jak najczęściej tankować właśnie w Toruniu.

Dużo jeżdżę samochodem i naprawdę przywiązuję uwagę do tego co do niego tankuję. Mam swoje sprawdzone stacje w Toruniu, na których staram się tankować zawsze wtedy, gdy jest to tylko możliwe. Pomimo tego, że płacę swoją kartą paliwową to i tak zwracam uwagę na ceny paliw na stacji na której tankuję. I dlatego właśnie stacje w Toruniu to dla mnie możliwie najkorzystniejszy wybór.