Zawias drzwiowy bezprzylegowy

Jaki już czas temu, myślę że było to już mniej więcej siedem do ośmiu lat temu, choć dokładna data nie jest mi za bardzo znana. Wtedy też poszukiwałam nowych zawiasów. Chodziło mi o bardzo specyficzne zawiasy a mianowicie takie które pasowałyby do drzwi bezprzylgowych. Ich znalezienie było bardzo trudne. Jak sobie poradziłam?

Jak kupić zawias drzwiowy bezprzylgowy?

Jak się bardzo szybko przekonałam takie nowe zawiasy do drzwi bezprzylgowych są praktycznie niemożliwe do zdobycia. A raczej były, w czasie, w którym ja ich poszukiwałam. Aktualnie można je bez problemu kupić. Kiedy ja poszukiwałam całkiem nowych zawiasów do drzwi bezprzylgowych była to całkowita nowość na naszym rynku, której nie można było nigdzie zdobyć. Poszukiwałam ich bardzo długo jednak ciągle nie mogłam trafić nawet na mały trop w poszukiwaniach. Postanowiłam wtedy, że przeszukam cały internet w ich poszukiwaniu. Musiałam je kupić, ponieważ zakupiłam już wcześniej wiele drzwi do których, jak się bardzo szybko okazało będą pasować tylko i wyłącznie nowoczesne zawiasy do drzwi bezprzylgowych. Zamawiając moje drzwi niestety nie wiedziałam, że będę musiała dokupić zawiasy osobno i co najważniejsze, że są ona tak ciężko dostępne. Dlatego też przed każdym zakupem dobrze jest sprawdzić takie kwestie. Nie mogłam już zwrócić moich nowych zamówionych drzwi ponieważ były one robione na specjalne zamówienie pod wymiar. Ostatecznie jednak udało mi się znaleźć pasujące zawiasy.

Jak się okazało internet zawsze ma na wszystko rozwiązanie. Przeszukując go w poszukiwaniu nowych rozwiązań udało mi się natrafić na producenta, który oferował wykonywanie nowych różnych zawiasów również na zamówienie. Okazało się, że może one zrobić dla mnie zawiasy do drzwi bezprzylgowych.