Zdjęcia dla każdego

Prowadząc małą kawiarnię w centrum miasta postanowiliśmy wykorzystywać różnorodne działania marketingowe, które na pewno przyczynią się do tego, że znacząco zwiększymy sprzedaż naszych produktów oraz ilość rezerwacji od klientów. Szukaliśmy długo różnych materiałów marketingowych, z których mogliśmy skorzystać i najlepsze dla nas okazały się zdjęcia.

Różnorodne zdjęcia kawiarni

wirtualne spacery

Jednak nie takie zwykłe, które widzimy na co dzień na stronach internetowych czy w folderach, ale zdjęcia panoramiczne umożliwiające wirtualną wycieczkę po firmie. Mieliśmy faktycznie co pokazać i zwykłe zdjęcie na pewno tego nie oddadzą, dlatego postanowiliśmy skorzystać z opcji zdjęć, które pozwalają na tak zwane wirtualne spacery. Dzięki czemu klient może kliknąć na naszą stronę internetową w odpowiednią zakładkę, która przekieruje go właśnie na stronę, gdzie za pomocą myszki będzie mógł odwiedzać różne zakątki naszej kawiarni. To sprawia, że klient może poczuć się dokładnie tak, jakby był tutaj z nami i nie musi pytać się znajomych o to, jak wygląda w środku, gdyż wszystko widzi jak na dłoni na ekranie komputera, czy telefonu komórkowego – w zależności od tego, z jakich urządzeń korzysta. Wirtualne spacery są często spotykanymi rozwiązaniami w naszej branży, stąd też chcieliśmy się do tego jak najlepiej przygotować. W dniu wizyty pracownika, czyli fotografa odpowiedzialnego za stworzenie takich zdjęć bardzo dokładnie posprzątaliśmy oraz zadbaliśmy o wszelkie dodatki, które na pewno sprawią, że zdjęcie wirtualne będzie o wiele ładniej wyglądało.

Teraz sam często korzystam z wirtualnej wycieczki, jak tylko mam odwiedzić jakąś knajpkę, gdyż uważam to za doskonałe rozwiązanie jeśli chodzi o przedstawienie klientowi miejsca, gdzie ma spędzić kilka godzin w gronie znajomych, a wszystko to bez wychodzenia z domu, co jest chyba największą zaletą takiego rozwiązania.