Znalazłem osobę do administrowania kamienicami

Przez lata dorobiłem się sporych pieniędzy i zainwestowałem je w kamienice w centrum miasta. Mieszkania wynajmowałem i czerpałem z tego spore zyski. Byłem właścicielem pięciu kamienic i z czasem uświadomiłem sobie, że w pojedynkę nie daję rady nimi zarządzać. 

Zatrudnienie doświadczonego administratora kamienic 

administrowanie kamienicami krakówPotrzebowałem osoby, która zajęłaby się administrowaniem kamienic, gdyż ja sam nie miałem na to aż tyle czasu. Ostatnio też coraz częściej wyjeżdżałem za granicę, gdzie przebywałem sporo czasu. W tej sytuacji musiałem zatrudnić kogoś do pomocy. Natrafiłem na ofertę firmy, która oferowała administrowanie kamienicami kraków i posiadała samych doświadczonych ludzi na takie stanowisko. Nie chciałem szukać jakiejś osoby czy wytyczać jej z lokatorów, bo było sporo zadań do wykonania przez takiego administratora i chciałem zatrudnić profesjonalistę. Udałem się więc do tej firmy, gdzie przeprowadziłem długą rozmowę z właścicielem. Polecił mi on jednego ze swoich najlepszych pracowników. Administrowaniem kamienic zajmował się od dziesięciu lat i posiadał ogromne doświadczenie. Poznałem tego człowieka osobiście i zrobił on na mnie ogromne wrażenie. Od razu zdecydowałem się go zatrudnić. Pojechałem razem z nim na miejsce, żeby poznał wszystkie moje kamienice i lokatorów. Nowe administratora od razu przedstawiłem i lokatorzy byli zachwyceni. Ja nie miałem dla nich tak dużo czasu. Ze spokojem mogłem wyjechać za granicę, bo kamienice zostawiłem w dobrych rękach.

Współpraca z administratorem moich kamienic od samego początku świetnie się układała. Odetchnąłem z ulgą, ponieważ miałem więcej czasu dla swojej rodziny. Wszystko układało się znakomicie i nawet wybrałem się na urlop w wakacje a dawno nigdzie nie byłem, żeby odpocząć.